برنامه جام حذفی 95

برنامه جام حذفی 95

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه مرحله دوم رقابت های جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر در فصل 96-95 را اعلام کرد.

جدول جام حذفی 95 X جدول برنامه جام حذفی X برنامه جام حذفی جدید X قرعه کشی جام حذفی 95 X اعلام برنامه جام حذفی X امسال چه تیمهایی در جام حذفی هستند X جام حذفی ایران X برنامه جام حذفی ایران در سال 95 X کمیته مسابقات X برنامه X جام حذفی X سازمان لیگ X یادواره X آزادسازی خرمشهر

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه مرحله دوم رقابت های جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر در فصل 96-95 را اعلام کرد.

به گزارش صندوقچه و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مرحله دوم جام حذفی را به شرح زیر اعلام کرد:

 

یکشنبه 21 شهریور 95

استقلال خرمشهر- شهرداری ماهشهر ساعت 17 ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر

کشاورز مشکین شهر- سفیر آبیک ساعت 16 ورزشگاه تختی مشکین شهر

پاراگ تهران- شهرداری میاندرود ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهید کشوری تهران

استقلال آبی ب تهران- امید بهارستان تهران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه اتکا تهران

شهباز نوژن البرز( خلخال دشت) – شهرداری همدان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج

نماینده خراسان رضوی- پیروزی گرمسار ساعت 16 ورزشگاه تختی مشهد

هف سمنان- شهرباران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه ولایت سمنان

شهرداری اردبیل- شهرداری تبریز ساعت 16 ورزشگاه تختی اردبیل

نیروی زمینی تهران- کیمیای فرایند تهران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهدای نزاجا تهران

شهرداری فومن- بعث کرمانشاه ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه آزادی فومن

شهرداری ارومیه – سردار بوکان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

مهرگان دره شهر ایلام- رهپویان گیلان ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر

شهید کریمی جویبار- کشاورز علی آباد ساعت 16 و 30 دقییقه ورزشگاه شهدای واسوکلا جویبار

پاس همدان – نماینده استان کردستان ساعت 16 ورزشگاه قدس همدن

شهرداری بوشهر- فولادنوین اهواز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه بهشتی بوشهر

شاهین بندرعامری- ماهان شوشتر ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه شهید جمادی دلوار

نفت نوین آبادان- شهرداری اراک ساعت 18 ورزشگاه تختی آبادان

آلومینیوم هرمزگان- عقاب تبریز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

زاگرس یاسوج- شاهین توسعه کیش ساعت 16 ورزشگاه تختی یاسوج

نفت و گاز گچساران- شهرداری کاشان ساعت 17 ورزشگاه اختصاصی نفت گچساران

استقلال لطیفی لارستان- شهرداری بندرعباس ساعت 17 ورزشگاه تختی لار

 

دوشنبه 22 شهریور 1396

استقلال پدیده البرز- بادران نوین تهران ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه انقلاب کرج

اروند خرمشهر- اتحاد لردگان چهارمحال ساعت 17 ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر

پناه آفرین قم – امید شهرداری اراک ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه حیدریان قم

آینده سازان برق شیراز- آب و برق کیش ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه حاجی پور سعادت شهر

فولاد یاسوج- شهرداری کهنوج ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه تختی یاسوج

کارا شیراز- قشقایی شیراز ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه بعثت شیراز

نفت امیدیه – شاهین ماهشهر ساعت 16 و 30 دقیقه ورزشگاه اختصاصی

 

اخبار ورزشی

Share

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی